RZEZROCZA

Rzezrocza można przechowywać pionowo ułożone w tektu )wych pudełkach po folii aluminiowej lub śniadaniowej. Pu ełka należy opisać.
Staromodny „pokaz slajdów” może sprawić dzieciom wiele radości, zwłaszcza wtedy, gdy widzą one siebie w powiększeniu na ścianie. Zastanów się nad robieniem normalnych zdjęć! i przezroczy, kiedy dzieci są jeszcze małe. Co prawda jest tó dość duży wydatek, ale z przezroczy zawsze można zrobić fotografie, a z negatywów normalnego filmu slajdy. SZKOLNE FOTOGRAFIE Powieś zdjęcia szkolne z bieżącego roku w ramce na ścianie. Kup dla każdego dziecka osobną ramkę i wkładaj w nią zdjęcia, które dziecko będzie przynosiło ze szkoły, jedno na drugim, tak by na wierzchu było najbardziej aktualne. Jest to dobry sposób przechowywania zdjęć, gdyż jedna ramka pomieści ich całkiem sporo. Gdy dostaniesz szkolne fotografie, napisz na odwrocie imiona wszystkich dzieci, które widać na zdjęciach. Dziecku może się wydawać, że nigdy ich nie zapomni, ale po latach będzie za to wdzięczne i łatwiej przypomni sobie np. imię pierwszego „narzeczonego” lub „narzeczonej”. 

Hej, jestem Tomek i na tym blogu chciałbym przekazać wam rzeczy związane z rodziną. Kiedyś nigdy bym nie pomyślał, że jestem w tym miejscu, w którym jestem teraz. Mam nadzieję, że po lekturze mojego bloga i Ty będziesz posiadał informacje, które pomogą Ci w prowadzeniu rodziny!
error: Content is protected !!